Обмін речовин

Про обмін речовин.

Обмін речовин, або метаболізм, у кожної людини різний. Одним для того, щоб схуднути не потрібно докладати великих зусиль. Іншим не вдається схуднути, навіть дотримуючись найсуворіших дієт. Для третіх набрати вагу тіла – це величезна проблема.

Суттєво впливає на обмін речовин нестача калорій. Не отримуючи необхідної кількості енергії з їжі організм переходить в режим голодування і тоді намагається відкласти як найбільше «запасів» у вигляді жирових накопичень. Саме тому категорично протипоказані тривалі жорсткі та суворі дієти. Обмін речовин просто «засипає», і людина будете повніти навіть від кожної маленької цукерки. Відновити обмін речовин в організмі дуже не просто. Необхідно поступово збільшувати кількість калорійної їжі, а також скористатися порадами.

Їжте частіше і маленькими порціями.

Великі перерви між прийманням їжі уповільнюють обмін речовин. Радять харчуватися кожні 2 – 3 години маленькими порціями - це змушує наш обмін речовин постійно перебувати «в тонусі».

Обмежте продукти, що порушують обмін речовин. 

Переїдання, як і не доїдання, погано впливає на обмін речовин. Але, крім кількості їжі, необхідно стежити і за її якістю. Особливо слід обмежити харчі з високим вмістом тваринних жирів, простих вуглеводів (солодощів, випічки), хімічних добавок, консервантів і підсилювачів смаку – всі вони негативно впливають на метаболізм і приводять до ожиріння.

Білки і складні вуглеводи.

Від того, як довго перетравлюється у людини їжа, тим активніше в організмі працює обмін речовин, тим довше людина залишається ситою, а отже, людина  їсть менше. Порада: зробіть в своєму раціоні наголос на білки (біле м’ясо, сир, бобові, молочні продукти) і складні вуглеводи (крупи, цільнозерновий хліб).

Продукти, багаті йодом.

Щитовидна залоза виробляє гормони, які безпосередньо впливають на обмін речовин. Для нормального функціонування щитовидної залози людині необхідний йод.  Тому обов’язково включіть до свого раціону продукти, багаті йодом (морська капуста, йодована сіль, морепродукти, морська риба), або приймайте йод у вигляді спеціальних харчових добавок.  В складі м’яких гелевих капсул «Гордость Океана» макро- та мікроелементи: залізо, цинк, селен, хром, йод, мідь, марганець, фосфор, кальцій, калій, магній та інші в органічній формі. Це дає змогу легко всмоктуватись та рекомендується для профілактики залізодефіцитної та йодної недостатності. Для профілактики рекомендовано приймати по 1-2 капсули за 30 хвилин до їжі, запиваючи стаканом води.

Вживайте достатньо кальцію.

Знаєте чому після дієти рекомендується їсти більше сиру? Одна з причин – відновлення обміну речовин. У сирі міститься багато кальцію і саме кальцій відповідальний за надходження поживних речовин у клітини організму – він є справжньою «рушійною силою» нашого обміну речовин. Крім сиру, велику кількість кальцію містять інші молочні продукти, риба, мигдаль і кунжут. Вміст кальцію в організмі допоможе поповнити, якщо приймати за 30 хвилин до їжі по 1 – 2 капсули препарату «Золота Жемчужина» - це комплексний кальцій.  Системний комплексний кальцій  «Золота Жемчужина» (натуральний  морський  жемчуг (у гелевій формі)) - містить 18 мікроелементів: Ca, K, Al, Cu, Mn, Na, Zn, Se, Ti, Fe, Mg, P, Cr  та інші. Містить глюкозу, витаміни B  та D,  протеїни,  18  амінокислот  та  АТФ (адезинтрифосфат).

    Комплексний кальцій – «Золотая жемчужина» із натуральних морських перлин одержаний методом мета - ферментативного високотехнологічного гідролізу, з’єднання кальцію в іонній формі с амінокислотами для побудови білкової матриці в кісткових тканинах. Додатковий лікувальний ефект дає соєвий лецитин високої очистки, який входить до вмісту капсул, та оливкова олія, що містить вітамін D, А, C, Е, K, F, вітаміни групи В, мононенасичені жирні кислоти, які зменшують рівень холестерину в крові: линолеву та олеїнову, каротин, фосфоліпіди, токофероли, хлорофіл  та Омега-9.

Рекомендується раз на рік чистити кишківник.

Після очищення ви схуднете, відчуєте приплив сил, поліпшите колір обличчя, стан волосся і шкіри. В цьому Вам допоможе чай «Трави Тiбету». Ароматний напій «Трави Тiбету» сприяє зміцненню захисних сил організму, нормалізації обмінних процесів та покращенню системи травлення.

Вода запустить обмінні процеси в організмі.

Жодна хімічна реакція не може відбуватися без участі води. Обмін речовин – таж хімічна реакція, тому для того щоб підтримувати його в стані постійної активності потрібно пити достатньо чистої води.

 Рекомендується кожного ранку випивати натще серце склянку води кімнатної температури. Таким чином ви запустите обмінні процеси у вашому організмі.

 Щоб знати, скільки води в день необхідно випити, помножте свою вагу в кілограмах на 31 і одержите необхідну кількість води в грамах.

 Якщо ваша вага 70 кілограм — 70×31=2170грам. Це дев’ять чашок води за день (по 250 грам).

 Пийте воду на здоров’я!

Наситимо організм вітамінами

 Їжте більше овочів і фруктів, або приймайте спеціальні препарати: наситивши своє тіло необхідними вітамінами і мікроелементами, ви допоможете всім органам і процесам вашого організму працювати злагоджено і ефективно. В обміні речовин вітамінам відводиться найважливіша роль, тому без них схуднути без шкоди для здоров’я не вийде. М’які гелеві капсули «Гордость океана» - це водорості вирощені у дикій природі покривають всі потреби організму людини. Спіруліна містить стільки поживних речовин (багато з яких не мають аналогів в рослинному світі), що сучасні вчені всерйоз говорять про повноцінну заміну частини продуктів, які ми вживаємо в їжу, цими представниками морської флори. За вмістом поживних речовин 1 грам спіруліни дорівнює I кг овочів, а за змістом природних вітамінів спіруліна перевершує всі відомі на Землі рослини. Саме тому продукти харчування з добавкою спіруліни є найбільш споживаними у світі.

 Спіруліна містить 18 амінокислот, 8 з яких незамінні, вітаміни: А (у формі бета-каротину), В (В1, В2, B3, В5. В6, В9, В12), інозитол (вітамін В8), біотин (вітамін Н), аскорбінову кислоту (вітамін С), вітамін Е. Важливо розуміти, що сила вітамінів в їх збалансованому комплексі.

 У ній містяться макро- і мікроелементи: залізо, цинк, селен, хром, йод, мідь, марганець, фосфор, кальцій, калій, магній і ін. в органічній формі, що істотно полегшує їх всмоктуванню в шлунково-кишковому тракті і дозволяє рекомендувати її для профілактики залізодефіцитних станів, йодної і селенової недостатності. Природні антиоксиданти (бета-каротин, фолієва кислота, залізо, селен, вітамін Е і ін.) гармонійно поєднуються в спіруліні, тому надають яскраво виражену захисну дію.

 Таким чином, спіруліна - справжня «перлина» в світі морських рослин! Лікувальна дія натуральної спіруліни на організм людини проявляється вже протягом перших місяців після початку її вживання.

Здоровий сон

Глибокий спокійний сон тривалістю не менше 8 годин володіє омолоджувальним і оздоровлювальним ефектом. Також під час сну активно виробляється гормон росту соматотропін, який запобігає відкладення жиру, сприяє згоранню жирових клітин і позитивно впливає на обмін речовин.

Прогулянки на свіжому повітрі.

Одна прогулянка піших прогулянок на день не тільки стане приємним фізичним навантаженням, а й наситить ваше тіло киснем, який також відіграє дуже важливу роль в обмінних процесах. Тільки гуляти треба не вздовж міських вулиць, де повітря забруднене автомобілями, а в паркових зонах.